Dizains, hostings un interneta www lapas izstrāde: studija CLARUS - Дизайн, хостинг и разработка интернет веб сайта: студия CLARUS - Design, hosting and development of a internet www site: studio CLARUS
Par Eizo Preču piegāde Pakalpojumi Garantija Kontakti
Produktu katalogs
Pasūtījumu grozs
Summa: 0.00 EUR
(ar PVN)
Biznesa monitori
Profesionālie FlexScan sērijas monitori IT speciālistiem, arhitektiem, plānotājiem, spēļu fanātiem un pieredzējušiem lietotājiem birojā un mājās.
Medicīniskie monitori
Jaunākās paaudzes klīniskās apskates medicīniskie monitori darbam radioloģijā, CT/MR, ar ultraskaņu un zobārstiem.
Premium monitori
Acu noguruma sensors redzes saudzēšanai! LCD monitori prasīgiem lietotājiem birojā un mājās, spēlēm, augstas kvalitātes DVD filmu un attēlu baudīšanai.
Krāsu apstrādes monitori
LCD ColorEdge monitori profesionāļiem darbam ar augstas izšķirtspējas grafiku, digitālo foto, attēlu printēšanai.

Laipni lūgti!
 

Priecājamies Jūs redzēt mūsu mājas lapā.

Kopš 2003. gada esam Eizo medicīnisko monitoru pārstāvji Latvijā un kopš 2007. gada 1. decembra, paplašinot savu darbību, piedāvājam Eizo monitorus prasīgiem profesionāļiem darbam ar grafiku, attēliem, video un citām nozarēm, kurās prioritāte ir augsta attēla kvalitāte. Mūsu klienti ir prasīgi profesionāļi, kuri spēj novērtēt, prot izmantot un var atļauties visaugstākās kvalitātes un pēdējo tehnoloģiju sasniegumus.

Eizo monitoru augstā kvalitāte, modernās tehnoloģijas un izsmalcinātais, ergonomiskais dizains noteikti spēs uzlabot Jūsu darbu un izklaidi.

Eizo vienīgais un ekskluzīvais pilnvarotais izplatītājs Latvijā ir A.MEDICAL.

 

Ja Jūsu prioritāte ir kvalitāte, Jūsu izvēle ir Eizo...

© 2014 A.MEDICAL clarus.lv
eXTReMe Tracker